بلبرینگ‌ INA ، FAG ، Schaeffler

اینجا در یدک اسپیر ، ما طیف کاملی از محصولات کویو INA ، FAG ، Schaeffler از جمله بلبرینگ‌های توپی، خود تراز، تماس زاویه‌ای، استوانه‌ای، سوزنی و کروی را با قیمت‌های بسیار رقابتی ارائه می‌کنیم.
بلبرینگ INA ، FAG ، Schaeffler

درباره INA ، FAG ، Schaeffler

Schaeffler دارای 180 شعبه در بیش از 50 کشور جهان است که یک شبکه جهانی شامل پایگاه های تولید، مراکز تحقیق و توسعه، شرکت های فروش، دفاتر نمایندگی خدمات فنی و مراکز آموزشی را تشکیل می دهد.

گروه Schaeffler یک شرکت خانوادگی از آلمان است. نام آن از نام خانوادگی بنیانگذار آن، دکتر گئورگ شافلر گرفته شده است. گروه Schaeffler یک رهبر جهانی در تولید یاتاقان های نورد و محصولات حرکت خطی و یکی از معتبرترین تامین کنندگان در صنعت خودرو است.
گروه شفلر از طریق سه برند معروف INA، FAG و LUK به طور فعال در زمینه‌های خودروسازی، تولید صنعتی و هوافضا فعال است. دپارتمان صنعت خودرو گروه Schaeffler با تخصص خود در سیستم‌های قدرت کلی (موتورها، شاسی، گیربکس و دستگاه‌های کمکی) خودروها و کامیون‌ها به شریک قابل اعتماد تقریباً تمام خودروسازان و سایر تامین‌کنندگان اصلی تبدیل شده است.
شفلر صاحب سه برند بزرگ است: INA، LuK و FAG. این یک رهبر جهانی در ارائه راه حل های بلبرینگ غلتشی و یاتاقان های لغزنده، فناوری درایو خطی و مستقیم است و همچنین یک محصول با دقت بالا در کاربردهای موتور، گیربکس و شاسی صنعت خودرو است. با تامین کنندگان معروف سیستم. Schaeffler به عنوان یک شرکت گروه فعال در سطح جهانی، در سال 2015 به فروش حدود 13.2 میلیارد یورو دست یافت و تقریباً 85000 کارمند در سراسر جهان دارد. این یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی خانوادگی در آلمان و اروپا است. 

محصولات بلبرینگ شفلر Schaeffler

یدک اسپیر افتخار این را دارد که توزیع کننده مجاز بلبرینگ Schaeffler با کیقیت اصل ، قیمت مناسب و به صورت عمده باشد.

برخی از نمونه های بلبرینگ شفلر

یاتاقان دوکی FAG

یاتاقان‌های اسپیندل، بلبرینگ‌های تماس زاویه‌ای تک ردیفی هستند که از حلقه‌های داخلی و خارجی جامد و مجموعه‌های توپ و قفس با قفس‌های پنجره جامد تشکیل شده‌اند. آنها را نمی توان برچید. بلبرینگ ها در طرح های باز و مهر و موم شده موجود هستند.

بلبرینگ های اسپیندل تحمل محدودی دارند. آنها به ویژه برای ترتیبات بلبرینگ با الزامات بسیار بالا برای دقت هدایت و مناسب بودن برای سرعت های بالا مناسب هستند. ثابت شده است که آنها برای چیدمان یاتاقان دوکی در ماشین ابزار ایده آل هستند.

یاتاقان دوکی FAG
یاتاقان دوکی FAG

بلبرینگ های تماس زاویه دار FAG

بلبرینگ های تماس زاویه ای تک ردیفی واحدهای خود نگهدار با حلقه های داخلی و خارجی جامد و مجموعه های توپ و قفس با قفس های پلی آمید، ورق فلزی یا برنجی هستند. مسیرهای رینگ داخلی و خارجی در امتداد محور یاتاقان از یکدیگر جدا می شوند. بلبرینگ ها در طرح های باز و مهر و موم شده موجود هستند. امکانات تنظیم زاویه ای آنها بسیار محدود است.

بلبرینگ های تماس زاویه ای دو ردیفه می توانند بارهای محوری را در هر دو جهت و بارهای شعاعی بالا تحمل کنند. آنها به ویژه برای ترتیبات یاتاقانی که در آنها هدایت محوری صلب مورد نیاز است مناسب هستند

بلبرینگ های بخش نازک INA

بلبرینگ های مقطع نازک محصولاتی با دقت بالا با صدای بسیار کم و ظرفیت حمل بار بالا هستند. این بلبرینگ ها در سه طرح مختلف با سطح مقطع بسیار کوچک و عمدتاً مربعی موجود هستند. در هر سری، سطح مقطع حتی در مورد قطرهای بزرگتر حفره شفت و محفظه ثابت می ماند. بنابراین بلبرینگ ها به عنوان یاتاقان های مقطع ثابت (CS) نیز توصیف می شوند. این ویژگی یاتاقان های بخش نازک را از یاتاقان های معمولی که در سری استاندارد ISO توضیح داده شده اند متمایز می کند.

به این ترتیب می توان سطح مقطع بزرگتری را به صورت مدرج انتخاب کرد و به این ترتیب بدون نیاز به افزایش قطر شفت، از یک یاتاقان با ظرفیت باربری بالا استفاده کرد. برای دستیابی به طرح های بسیار سبک و جمع و جور می توان از بلبرینگ های مقطع نازک استفاده کرد.

بلبرینگ های مقطع نازک به صورت بلبرینگ های شیار عمیق، یاتاقان های تماس چهار نقطه ای و بلبرینگ های تماس زاویه ای موجود هستند. هر کدام از این طرح ها در سری های مختلف موجود می باشد. این سری با اندازه های مقطع مطابقت دارد. توپ ها با سری مطابقت دارند.

بلبرینگ شیار عمیق FAG

بلبرینگ های شیار عمیق FAG در طرح های شعاعی و محوری برای انواع مختلف موجود هستند.

بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفی در طرح های باز و مهر و موم موجود هستند. آنها برای سرعت های بالا تا بسیار بالا طراحی شده اند و می توانند نیروهای شعاعی و همچنین محوری را در خود جای دهند.

بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه در طراحی با بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفه مطابقت دارند و زمانی استفاده می شوند که ظرفیت بار شعاعی بلبرینگ های شیار عمیق تک ردیفی کافی نباشد.

بلبرینگ های شیار عمیق محوری FAG در انواع طراحی تک یا دو جهته موجود هستند. این بلبرینگ ها به ویژه برای بارهای محوری بالا مناسب هستند.

بلبرینگ شیار عمیق FAG
بلبرینگ شیار عمیق FAG
شرکت شفلر با تنوع بسیار بالایی که دارد توانایی رفع بسیاری از نیازهای مشتریان که در این عرصه مشغول به فعالیت هستند را دارد همچنین یدک اسپیر افتخار این را دارد که بر اساس نیاز مشتریان این نمونه‌ها را با قیمتی مناسب وارد کند و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تمامی محصولات شفلر را مشاهده کنید

×

مکالمه را شروع کنید

سلام! شما میتوانید سوالات خود را از ما در واتساپ بپرسید.

× سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!