بلبرینگ‌ ناچی

اینجا در یدک اسپیر ، ما طیف کاملی از محصولات ناچی Nachi از جمله بلبرینگ‌های توپی، خود تراز، تماس زاویه‌ای، استوانه‌ای، سوزنی و کروی را با قیمت‌های بسیار رقابتی ارائه می‌کنیم.

تولیدکننده بلبرینگ و رولبرینگ Nachi

درباره ناچی NACHI

 

از سال 1939، NACHI یاتاقان های غلتشی با بالاترین کالیبر را توسعه داده است.
هر مرحله تولید در کارخانه خود ناچی انجام و کنترل می شود، از کارخانه فولاد و عملیات حرارتی گرفته تا پردازش قطعات و مونتاژ بلبرینگ.
امروزه، NACHI طیف گسترده ای از یاتاقان های توپ، غلتک ها، رولبرینگ های کروی، و غلتک های دقیق را برای ماشین آلات عمومی، کشاورزی، انتقال، سیالات، هوافضا و صنایع خودروسازی ارائه می دهد.

امروزه، Nachi-Fujikoshi با ترکیب توانمندی هایی که به عنوان یک شرکت فناوری با تجربه، دانش و مهارت های خود در فولاد ویژه به دست آورده است، جایگاه خود را در بین بزرگترین تولیدکنندگان بلبرینگ در جهان تثبیت کرده است.

Nachi-Fujikoshi توسط Kohki Imura در Toyama ژاپن در سال 1928 برای تولید فولاد و ابزارهای برش ویژه تاسیس شد. در سال 1939 با استفاده از مهارت های خود در فرآوری فولاد شروع به تولید بلبرینگ کرد. Nachi-Fujikoshi نه تنها یک شرکت تولیدی بلکه یک شرکت فناوری است. به دلیل این ویژگی، دیر وارد بازار تولید بلبرینگ شد. در سال 1941 اولین تولید کننده داخلی رولبرینگ کروی در ژاپن شد.

محصولات بلبرینگ ناچی NACHI

یدک اسپیر افتخار این را دارد که توزیع کننده مجاز بلبرینگ NACHI با کیقیت اصل ، قیمت مناسب و به صورت عمده باشد.

برخی از نمونه های بلبرینگ ناچی

بلبرینگ شیار عمیق NACHI

بلبرینگ‌های شیار عمیق محبوب‌ترین انواع بلبرینگ‌ها هستند، زیرا در طیف گسترده‌ای از چیدمان‌های مهر و موم، محافظ و حلقه گیر در دسترس هستند. شیارهای حلقه یاتاقان قوس های دایره ای هستند که کمی بزرگتر از شعاع توپ هستند.

توپ ها با مسیرهای مسابقه تماس نقطه ای برقرار می کنند (تماس بیضوی در هنگام بارگذاری). شانه های حلقه داخلی دارای ارتفاع برابر هستند (مانند شانه های حلقه بیرونی). بلبرینگ های شیار عمیق می توانند بارهای شعاعی، محوری یا کامپوزیت را تحمل کنند و به دلیل طراحی ساده، این نوع بلبرینگ را می توان برای ارائه دقت بالا و عملکرد با سرعت بالا تولید کرد. نگهدارنده های توپ استاندارد (قفس) از فولاد فشرده ساخته شده اند. قفس های ماشین کاری شده در عملیات بلبرینگ با سرعت بسیار بالا یا برای یاتاقان های با قطر زیاد استفاده می شود.

بلبرینگ های شیار عمیق با مهر و موم استاندارد شده اند. آنها حاوی مقدار مناسبی از گریس هستند.

بلبرینگ های خود تراز ناچی

این نوع با حلقه داخلی و مجموعه توپ که در داخل یک حلقه بیرونی قرار دارد که دارای یک راهروی کروی است ساخته شده است. با توجه به ساختار، این نوع بلبرینگ یک ناهماهنگی کوچک زاویه ای را از انحراف یا خطای نصب تحمل می کند. بلبرینگ های خود تراز شونده برای شفت های بلند مناسب هستند که در آن مکان یابی دقیق سوراخ های محفظه دشوار است. این نوع اغلب همراه با بلوک های بالش استفاده می شود. قفس ها از فولاد فشرده یا رزین پلی آمید ساخته می شوند. این یاتاقان فقط باید در کاربردهای بار محوری سبک استفاده شود، زیرا به دلیل پشتیبانی محوری کوچک عناصر نورد توسط راهروی رینگ بیرونی، باید استفاده شود.

بلبرینگ تماس زاویه ای NACHI

راهروهای هر دو حلقه داخلی و خارجی این نوع بلبرینگ با زاویه تماس تنظیم شده ساخته شده اند.

این بلبرینگ ها غیر قابل جدا شدن هستند. از آنجایی که گوی‌ها با استفاده از ساختار متخلخل وارد می‌شوند، می‌توان تعداد بیشتری از توپ‌ها را نسبت به بلبرینگ‌های Deep Groove نصب کرد.

مواد استاندارد قفس ممکن است فولاد فشرده، برنج با استحکام بالا یا پلی آمید باشد. مواد قفس به سری یاتاقان و یا وضعیت سرویس بستگی دارد. بلبرینگ‌های تماس زاویه‌ای تک ردیفه می‌توانند بارهای شعاعی، محوری یا مرکب را تحمل کنند، با این حال، هر بار محوری باید در یک جهت باشد. این نوع یاتاقان معمولاً به صورت جفت برای تحمل بار القایی ناشی از نیروی محوری داخلی ایجاد شده توسط بار شعاعی اعمال می شود. هنگام نصب دو تک یاتاقان در موقعیت های مجاور، NACHI این قطعات ترکیبی (جفت) را با فاصله از پیش تنظیم شده فراهم می کند. بلبرینگ های ترکیبی جفتی مجموعه های همسان هستند. بلبرینگ های ترکیبی یا جفتی را می توان پشت به پشت (DB)، چهره به چهره (DF) یا در TANDEM (DT) مرتب کرد. مجموعه های DB یا DF می توانند بارهای محوری دو طرفه را تحمل کنند.

شرکت ناچی با تنوع بسیار بالایی که دارد توانایی رفع بسیاری از نیازهای مشتریان که در این عرصه مشغول به فعالیت هستند را دارد همچنین یدک اسپیر افتخار این را دارد که بر اساس نیاز مشتریان این نمونه‌ها را با قیمتی مناسب وارد کند و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

تمامی محصولات ناچی را مشاهده کنید

×

مکالمه را شروع کنید

سلام! شما میتوانید سوالات خود را از ما در واتساپ بپرسید.

× سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!