بلبرینگ حلقه چرخشی
پست شده در بلبرینگ مقالات

6 مزیت بلبرینگ حلقه چرخشی دقیق

از بین بسیاری از انواع بلبرینگ های موجود در بازار، بلبرینگ های حلقه چرخشی دقیق به صراحت برای کاربردهای انتقال قدرت استفاده می شوند. از آنجا که غلتک های موجود در حلقه های متحدالمرکز به افزایش حرکتی که برای تحمل بار است کمک می کند.

بلبرینگ ها دارای دو حلقه با چرخ دنده های دندانه دار هستند که باعث افزایش گشتاور و تسهیل حرکت در جهت مرکز بلبرینگ می شود. این یاتاقان ها تعمیر و نگهداری کمتری دارند و به دلیل طراحی و موادی که برای ساخت آنها استفاده می شود، بیشتر از اکثر یاتاقان ها عمر می کنند.آنها وقتی بار زیاد است و سرعت پایین است خوب کار می کنند. از این رو در استفاده می شود.

– ساخت و ساز
– حفاری
– ابزار و وسایل پزشکی

مزایای بلبرینگ چرخشی دقیق:

 • ظرفیت بار همه جانبه
  بهترین بخش استفاده از یاتاقان های PSR در هر سیستمی این است که پشتیبانی 360 درجه از اتصال را حتی زمانی که برای سیستم های تحمل بار پیچیده استفاده می شود، فراهم می کند. یاتاقان ها امکان حرکت همزمان روی چندین محور را فراهم می کنند.
 • بلبرینگ بدون شفت
  هنگامی که این یاتاقان ها ساخته می شوند، مشاهده خواهید کرد که بدون شفت / دوک هستند که به عنوان یک مزیت عمل می کند. بلبرینگ در حال حاضر بهبودی در حرکت بلبرینگ است و فضای بیشتری را به سایر اجزای سیستم می دهد.
 • افزایش ظرفیت بار
  به دلیل تغییر طراحی، ظرفیت باربری بلبرینگ به طور خودکار افزایش می یابد. آنها اکنون می توانند بارهای سنگین را در حین حرکت به طور موثر تحمل کنند.
 • مقدار مناسب سفتی
  بلبرینگ های حلقه چرخشی دقیق به دلیل سفتی بالای مواد می توانند طیف گسترده ای از حرکات را تسهیل کنند. این مقدار ایده آل است که به اندازه کافی برای پشتیبانی از برنامه های بلبرینگ سفت و سخت کافی است
 • اصطکاک کمتر
  از آنجایی که قطعات کمتر هستند زیرا هیچ شفت یا دوک وجود ندارد، اصطکاک کمتری خواهید دید که این بلبرینگ ها حتی با بارهای سنگین بر حرکت تحمیل می کنند. آزادی حرکت جنبه دیگری است که در ارائه راندمان بهینه دست بالا را می دهد. عمر بلبرینگ ها به دلیل عوامل فوق و اجزای اطراف نسبتاً افزایش می یابد.
 • عمر مفید بیشتر
  دوام این گونه بلبرینگ ها به دلیل کاهش اصطکاک افزایش می یابد. ظرفیت باربری تنظیم می شود تا اطمینان حاصل شود که تنش وارده بر یاتاقان ها و اجزای مجاور را کاهش می دهد. با کاهش تعداد قطعات، متوجه خواهید شد که سیستم بیشتر دوام می آورد و مشکلات نگهداری کمتری خواهد داشت.

استفاده از بلبرینگ های حلقه چرخشی دقیق تقریباً در هر زمینه ای وجود دارد.
نظامی و دفاعی از این یاتاقان ها در پرتاب کننده های موشک، برجک های تانک، دستگاه های نوری و غیره استفاده می کنند.
در صنعت ساخت و ساز، این بلبرینگ ها در بالابرها، جرثقیل ها، حفاری های هیدرولیک و کارهای سوراخ کاری استفاده می شوند.
در کارخانه های بطری، بلبرینگ ها در عملکردهای ضدعفونی، شستشو، دربندی و برچسب زدن مفید هستند.
صنعت حمل و نقل از این یاتاقان ها در ترامواها، قطارها و متروها استفاده می کند زیرا امکان حرکت آزادانه وسایل نقلیه را فراهم می کند.

یاتاقان‌های نیوبال با SKF نمایندگی‌های مجاز را قادر می‌سازد تا این موارد را به مشتریان ارائه دهند:

 • بلبرینگ های کاملاً طراحی شده برای سیستم های شما
 • بهبود عملیات
 • نگهداری آسان

بلبرینگ حلقه چرخشی

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

مکالمه را شروع کنید

سلام! شما میتوانید سوالات خود را از ما در واتساپ بپرسید.

× سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!