درباره ما
شرکت یدک اسپیر فعالیت بازرگانی خود در حوضه‌ی واردات لوازم یدکی خودروی را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و سعی کرده با کیفیت ترین لوازم یدکی خودرو را از تمام نقاط دنیا تهیه کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.
علی صمصامی - مدیرعامل
5
نمایندگی در کشور
1،000
قطعات اصلی خودرو
700
نفر مشتری راضی

هدف ما

هدف ما از راه اندازی این مجموعه فراهم آوردن محصولات اصل انواع برندها و استفاده از فناوری اطلاعات و روش‌های به روز برای تامین نیاز مصرف کنندگان ایرانی می‌باشد.
اعتقاد داریم به این وسیله میتوانیم خدمات بهتری را به مشتریان ارایه دهیم ما برند‌های برتر و معتبر دنیا را پیدا کرده ایم و محصولات آنها را برای عرضه به مشتریانی که به ما اعتماد کرده‌اند به کشورمان آورده‌ایم.در تلاش هستیم لوازم یدکی خودرو با برندهایی که در ایران وجود ندارد و از استقبال جهانی برخوردار هستند را نیز به بازار ایران وارد کنیم. شرکت ما بدنبال عرضه بهترین قطعات خودرو وارداتی به مشتریان خود است.

مشتریان در مورد ما چه می گویند؟
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان

همکاری با ما

ما سعی داریم با کیفیت ترین لوازم یدکی خودرو را از تمام نقاط دنیا تهیه کنیم به همین جهت فعالیت های خود را گسترده کرده ایم زیرا اعتقاد داریم به این وسیله میتوانیم خدمات بهتری را به مشتریان ارایه دهیم ما برند های برتر و معتبر دنیا را پیدا کرده ایم و محصولات آنها را برای عرضه به مشتریانی که به ما اعتماد کرده اند به کشورمان آورده ایم.در تلاش هستیم لوازم یدکی خودرو با برندهایی که در ایران وجود ندارد و از استقبال جهانی برخوردار است را نیز به بازار ایران وارد کنیم.شرکت ما بدنبال عرضه بهترین قطعات خودرو وارداتی به مشتریان خود است.

با تیم ما آشنا شوید
یک تیم بزرگ و به خوبی هماهنگ از متخصصان واقعی.
×

مکالمه را شروع کنید

سلام! شما میتوانید سوالات خود را از ما در واتساپ بپرسید.

× سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!